O Nas

Lat produkowania i projektowania gabionów

pracowników firmy LEMON trade s.r.o.

m produkowanych ogrodzeń gabionowych miesięcznie

m² sieci gabionowych sprzedawanych rocznie

Nasza firma LEMON trade s.r.o. (sp. z o.o.), ma siedzibę w pięknym miejscu na północy Słowacji, w Nižnej na Orawie. Jesteśmy jednymi z pierwszych prawdziwych producentów konstrukcji gabionowych na Słowacji. Firma LEMON trade s.r.o. może poszczycić się długą historią. Naszą działalność rozpoczęliśmy już w 1997 roku pod nazwą Milan Lemon – CLIENT CAR. W 2007 roku zaczęliśmy produkować siatki i kosze gabionowe. W związku z tym, że wciąż rozrastaliśmy się i rozwijaliśmy w 2017 roku przekształciliśmy się z osoby fizycznej w osobę prawną Lemon trade, s.r.o. W trakcie naszej działalności na rynku stopniowo stawaliśmy się liderami w dziedzinie produkcji spawanych systemów gabionowych. Dzięki solidnej i uczciwej pracy staliśmy się największym producentem spawanych systemów gabionowych na Słowacji. W naszej ofercie mamy same siatki gabionowe, a także kompletne kosze gabionowe ze wszystkimi elementami łączącymi. Za pomocą gabionów można w różny sposób zagospodarować teren lub wykonać elementy dekoracyjne w ogrodach, parkach i przestrzeniach publicznych.

Gabiony coraz częściej są wykorzystywane do zagospodarowywania i wzmacniania brzegów cieków wodnych lub skarp przy drogach szybkiego ruchu i autostradach. W 2008 roku w związku z zainteresowaniem naszych klientów zaczęliśmy produkować gabionowe systemy ogrodzeniowe PREMIUM i PRAKTIK, które są chętnie stosowanym rozwiązaniem jako ogrodzenia domów prywatnych. Sprzedaż naszych wyrobów rozszerzyliśmy na sąsiednie kraje (Czechy, Polskę i Austrię). Nasza firma współpracuje także z czołowymi hurtownikami, a ich zainteresowanie naszymi produktami jest dla nas bardzo ważne. Nieustannie śledzimy nowoczesne trendy w dziedzinie produkcji i sprzedaży koszy oraz ogrodzeń gabionowych. Wciąż staramy się być w czołówce, kształcić naszych pracowników i udoskonalać produkcję. Te umiejętności i doświadczenia przekładamy na jakość wyrobów, ceny i szybkość dostarczania towaru, chcąc w jak największym stopniu zaspokoić potrzeby klientów.

Oferujemy również szeroki wybór dobrej jakości kamienia naturalnego (kamień naturalny można kupić w naszym sklepie stacjonarnym w Nižnej na Orawie lub zamówić przez stronę internetową prirodnekamene.sk).

Przy produkcji są zatrudnieni nasi stali i wieloletni pracownicy, przeszkoleni na najwyższym poziomie. Zawsze staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i nieustannie poprawiamy jakość naszych usług. Pozytywny odzew ze strony naszych klientów daje nam siłę, by wciąż się rozwijać w branży gabionowej. Nasi pracownicy są zawsze do Państwa dyspozycji i chętnie udzielą profesjonalnych porad (ocena statyki, opracowanie trójwymiarowego modelu muru oporowego lub ogrodzenia gabionowego, pomoc przy wyborze odpowiedniej frakcji kamienia lub wyborze najbliższego kamieniołomu w Państwa okolicy).

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ WŁAŚNIE NAS?

Jakość i wyjątkowość Gabionylemon.pl

Jakość i wyjątkowość

Produkt własnej produkcji Gabionylemon.pl

Produkt własnej produkcji

Wizualizacja 3D

Wizualizacja 3D

Szybka dostawa gabionylemon.pl

Szybka dostawa

Orientacja na klienta Gabionylemon.pl

Orientacja na klienta

Jesteśmy PRAWDZIWYMI producentami konstrukcji gabionowych oraz gabionowych systemów ogrodzeniowych na Słowacji.

Nasz cykl produkcyjny uzyskał certyfikację TSUS (Technický a Skúšobný Ústav Stavebný – Budowlany Instytut Techniczny i Doświadczalny)

Jako producenci staramy się być dostępni cenowo dla każdego klienta.

Doświadczenie zawodowe, wiedzę i umiejętności zdobyliśmy podczas 15-LETNIEJ PRAKTYKI
w dziedzinie sprzedaży i wyrobu systemów gabionowych

Zapewniamy profesjonalne DORADZTWO

Mamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu gabionowych murów oporowych

Możemy przygotować trójwymiarowe wizualizacje wybranych przez Państwa murów oraz ogrodzeń gabionowych

Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące montażu

Oferujemy możliwość uzyskania INDYWIDUALNEJ ZNIŻKI zależnej od wielkości zamówienia

Przy zamówieniu koszy gabionowych powyżej 2000 zl zapewniamy BEZPŁATNY dowóz towaru

Kosze i siatki gabionowe posiadamy na składzie, dzięki czemu istnieje MOŻLIWOŚĆ NATYCHMIASTOWEGO ODBIORU

CODZIENNE DOSTAWY naszego towaru na terenie całej Republiki Słowackiej i Republiki Czeskiej

Mamy własny SALON EKSPOZYCYJNY, w którym można obejrzeć oferowane produkty

Oferujemy możliwość odwiedzenia nas i obejrzenia naszej produkcji

Chętnie doradzimy przy wyborze odpowiedniego kamienia do gabionu zależnego od wielkości frakcji
i preferowanej kolorystyki oraz polecimy konkretny kamieniołom w Państwa okolicy

Wyliczymy dla Państwa konkretną ilość kamienia potrzebną do zamówionego gabionu

mapa gabionylemon.pl