OGRODZENIA GABIONOWE - PREMIUM

ZALETY OGRODZENIA GABIONOWEGO PREMIUM

 • Zmienność kształtu ogrodzenia. Możliwość połączenia słupka gabionowego z niskim murkiem oraz kombinacji z wypełnieniem drewnianym. Wiele wariantów z możliwością tworzenia różnego rodzaju nietradycyjnych murków ogrodzeniowych, zakamarków ogrodowych lub nowoczesnych ogrodzeń.
 • Dzięki ogrodzeniu PREMIUM uzyskujemy spójny kształt ogrodzenia gabionowego bez widocznych słupków.
 • Możliwość wbudowania miernika bezpośrednio w ogrodzenie.
 • Łatwy i szybki montaż, realizacja odbywa się w procesie suchym, dzięki czemu jest możliwa przez cały rok.
 • Montaż systemu ogrodzeniowego PREMIUM jest bardzo prosty, ponieważ jest to system modułowy wykorzystujący materiał łączący, który jest częścią ogrodzenia. Wystarczy podstawowa wiedza budowlana.
 • Możliwość recyklingu zużytych materiałów (stal, kamień) oraz wrażenie, które naturalnie wpasowuje się w ukształtowanie terenu, nadaje mu charakter ekologiczny, dzięki czemu gabiony mogą być stosowane również w obszarach chronionych i parkach narodowych.
 • Nowoczesny i przyjemny wygląd gabionów: najnowsze trendy w dziedzinie ogrodzeń ogrodowych zaczęły wyznaczać właśnie gabiony.
 • Ogrodzenia można wypełnić różnymi, powszechnie dostępnymi gatunkami kamienia. W architekturze ogrodowej kamień od dawna jest jednym z najpiękniejszych elementów dekoracyjnych i niezawodnym materiałem budowlanym.
 • Doskonała izolacja akustyczna odpowiednia dla domów przy głównych drogach, co przyczynia się do zwiększenia prywatności i komfortu mieszkania.
 • Bezobsługowy system gabionowy PREMIUM – zadba sam o siebie.
 • Żywotność co najmniej 50 lat (zwykle 100 lat).
 • Obróbka powierzchniowa cynkiem ogniowym lub farbą RAL: ANTRACYT lub ZIELONY, lub dowolny odcień z wzornika RAL.

Cennik ogrodzenia gabionowego Premium o długości (2,5 m - 30 m)

Bez montażu i bez wypełnienia kamieniem

Ceny za kompletne ogrodzenia gabionowe Premium (do wysokości 240 cm)

Podane ceny dotyczą kompletnej konstrukcji ogrodzenia gabionowego PREMIUM o długości od 2,5 m do 30 m (bez montażu i wypełnienia kamieniem) wraz ze stalowymi słupkami stabilizującymi, stalowymi listwami dystansowymi oraz wszystkimi łączącymi nakrętkami i wkrętami montażowymi. Grubość ogrodzenia gabionowego w zakresie od 20cm do 40 cm nie wpływa na ostateczną cenę. Na Państwa życzenie ustalimy dokładną cenę za ogrodzenie gabionowe PREMIUM, zawierającą wysokość i całkowitą długość wymaganego ogrodzenia (prosty szkic), które należy posłać adres e- mail sklep@gabionylemon.pl, na co odpowiemy w co najkrótszym czasie.
Ewentualnie prosimy zadzwonić na nasze numery telefonów kontaktowych, gdzie z przyjemnością odpowiemy na pytania.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA SYSTEMU OGRODZENIA PREMIUM

Ogrodzenie gabionowe PREMIUM składa się z paneli o długości 250 cm o zmiennej grubości (od 20 – 40 cm) i zmiennej wysokości (od 40 – 240 cm) w wielokrotności 20 cm. Całkowita długość ogrodzenia PREMIUM będzie mierzona w wielokrotności 5 cm. Panel ogrodzeniowy gabionowy składa się z części ocynkowanych ogniowo. Części są spawane z poziomych profili-U, które są spawane razem z pionowymi prętami stalowymi o średnicy 4 mm, które są oddalone od siebie 5 cm. Profile-U są oddalone od siebie o 20 cm, tworząc oczka o wymiarach 20×5 cm. Ten system łączenia gwarantuje znacznie większą wytrzymałość, co przedłuża żywotność panelu. W skład paneli wchodzą dwa stalowe słupki stabilizujące, stalowe listwy dystansowe oraz komplet śrub i nakrętek montażowych. Możliwość wyboru koloru wykończenia powierzchni farbą proszkową ANTRACYT lub ZIELONY lub dowolny odcień z wzornika RAL.

SŁUPEK GABIONOWY

Cennik słupka gabionowego

Słupek gabionowy zawiera 1 szt. słupek stabilizujący 6×4 cm + listwy dystansowe + uchwyty do słupka stabilizującego.

Montaż systemu gabionów PREMIUM jest bardzo prosty. Ponieważ jest to system modułowy wykorzystujący materiał łączący, który jest częścią ogrodzenia, wystarczy podstawowa wiedza konstrukcyjna. W systemie ogrodzeniowym PREMIUM instrukcja montażu jest zawsze częścią dostarczanego ogrodzenia. Wspomnianą instrukcję montażu można również znaleźć na stronie instrukcje montażu gabionów. Ogrodzenie gabionowe PREMIUM można wypełnić dowolnym trwałym materiałem, takim jak kamień, kora kamienna itp. Ponieważ ogrodzenie gabionowe PREMIUM jest samonośne, spełnia funkcję ogrodzenia nawet bez kamiennego wypełnienia. Zaletą systemu ogrodzeniowego PREMIUM jest jego zmienność, szeroka gama wymiarów oraz możliwość łączenia z innymi elementami ogrodzenia takimi jak wypełnienie drewniane lub oddzielnymi panelami ogrodzeniowymi. Możliwość wyboru koloru wykończenia powierzchni farbą proszkową ANTRACYT lub ZIELONY lub dowolnym odcieniem z wzornika RAL.

Prawidłowy układ listew dystansowych

Okładziny ścian betonowych systemem gabionowym PREMIUM

Wariant – A

Wariant – B

RÓŻNORODNE WYKORZYSTANIE SYSTEMU OGRODZENIA PREMIUM

Podłączenie licznika energii elektrycznej, gazomierza i bramki wjazdowej
Podłączenie licznika energii elektrycznej, gazomierza i bramki wjazdowej
Miejsce na kosze na śmieci z ogrodzenia PREMIUM
Miejsce na kosze na śmieci z ogrodzenia PREMIUM
Słup gabionowy z niskim murem + wypełnienie części ogrodzeniowej PREMIUM
Słup gabionowy z niskim murem + wypełnienie części ogrodzeniowej PREMIUM
Słup gabionowy z niską ścianką + wypełnienie drewniane
Słup gabionowy z niską ścianką + wypełnienie drewniane
Słupek gabionowy PREMIUM + wypełnienie części ogrodzeniowej PREMIUM
Słupek gabionowy PREMIUM + wypełnienie części ogrodzeniowej PREMIUM
Kolumna gabionowa PRAKTIK + wypełnienie drewniane
Kolumna gabionowa PRAKTIK + wypełnienie drewniane
Ogrodzenie gabionowe PREMIUM + wypełnienie części ogrodzenia PREMIUM
Ogrodzenie gabionowe PREMIUM + wypełnienie części ogrodzenia PREMIUM
Ogrodzenie gabionowe PREMIUM + wypełnienie drewniane
Ogrodzenie gabionowe PREMIUM + wypełnienie drewniane