Jakość 


Stop cynku również zapewnia ochronę katodową niepowlekanych części stalowych /przyciętych końców lub zarysowań/. Aktywna powłoka wierzchnia generuje prąd elektryczny, który przeciwdziała korozji stali.

Druty Bezinal są odporne na korozję, wypadają 2 do 6 razy lepiej w bardzo wymagających testach korozyjnych i wytrzymują aż 8 razy dłużej w mocno zanieczyszczonym środowisku w porównaniu z drutami cynkowanymi. Jest to zasługą dobrej jakości i gęstej oraz grubej warstwy pasywnej składającej się głównie z tlenków aluminium.

Na życzenie klienta możemy pomalować powierzchnie naszych wyrobów farbą proszkową w kolorach antracyt, zielony lub biały. Zabezpieczenie powierzchni przez malowanie proszkowe wykonywane jest w profesjonalnej certyfikowanej lakierni proszkowej, z którą współpracujemy od wielu lat.

Wszystkie wymiary naszych produktów (siatki i kosze gabionowe, słupy gabionowe 2D, panele ogrodzeniowe 2D Praktik i Premium) wykonujemy z tolerancją wymiarową + – 2mm/1m.

Nasza firma ściśle współpracuje z firmą gabion-consult, która zapewnia profesjonalne szkolenia, badania, nadzór nad budową ścian gabionowych, oceny statyczne oraz doradztwo gabionowe dla wszystkich naszych pracowników.

Certyfikaty


© 2022 GabionyLemon.pl | Umieszczanie treści na innych stronach, ich rozpowszechnianie przez prasę i inne media podlega prawu autorskiemu i jest możliwe tylko za pisemną zgodą LEMON trade s.r.o.

Stworzone przez FúúDobre

Bezpieczna płatność

Visa, Maestro, MasterCard, Google Trusted Store