Ogrodzenie gabionowe można zbudować z 3 rodzajów systemów gabionowych - koszy gabionowychogrodzeń gabionowych Premium oraz ogrodzeń gabionowych Praktik. Czym jest gabion i jakie są różnice między poszczególnymi rodzajami systemów gabionowych można dowiedzieć się na naszym blogu Gabion – ogrodzenie, które nie ma konkurencji

Ogrodzenia gabionowe - PREMIUM 

budowa ogrodzenia gabionowego premium

Cennik ogrodzenia gabionowego PREMIUM o długości (2,5 m - 30 m)


Wykonamy ogrodzenie gabionowe Premium na wymiar dokładnie według Twoich wymagań.

Konfigurator służy do obliczenia przybliżonej ceny prostego kształtu ogrodzenia gabionowego Premium. Na Państwa życzenie ustalimy dokładną cenę za ogrodzenie gabionowe PREMIUM, zawierającą wysokość i całkowitą długość wymaganego ogrodzenia (prosty szkic), które należy posłać adres e- mail sklep@gabionylemon.pl, na co odpowiemy w co najkrótszym czasie. Ewentualnie prosimy zadzwonić na nasze numery telefonów kontaktowych, gdzie z przyjemnością odpowiemy na pytania.

cennik ogrodzeń gabionowych

Konfigurator

Bez montażu i bez wypełnienia kamieniem.

Zapytanie o wycenę

Podane ceny dotyczą kompletnej konstrukcji ogrodzenia gabionowego PREMIUM o długości od 2,5 m do 30 m (bez montażu i wypełnienia kamieniem) wraz ze stalowymi słupkami stabilizującymi, stalowymi listwami dystansowymi oraz wszystkimi łączącymi nakrętkami i wkrętami montażowymi. Grubość ogrodzenia gabionowego w zakresie od 20 cm do 40 cm nie wpływa na ostateczną cenę.

Zalety ogrodzenia gabionowego PREMIUM


 • Zmienność kształtu ogrodzenia. Możliwość połączenia słupka gabionowego z niskim murkiem oraz kombinacji z wypełnieniem drewnianym. Wiele wariantów z możliwością tworzenia różnego rodzaju nietradycyjnych murków ogrodzeniowych, zakamarków ogrodowych lub nowoczesnych ogrodzeń.
 • Dzięki ogrodzeniu PREMIUM uzyskujemy spójny kształt ogrodzenia gabionowego bez widocznych słupków.
 • Możliwość wbudowania miernika bezpośrednio w ogrodzenie.
 • Łatwy i szybki montaż, realizacja odbywa się w procesie suchym, dzięki czemu jest możliwa przez cały rok. Montaż systemu ogrodzeniowego PREMIUM jest bardzo prosty, ponieważ jest to system modułowy wykorzystujący materiał łączący, który jest częścią ogrodzenia. Wystarczy podstawowa wiedza budowlana.
 • Możliwość recyklingu zużytych materiałów (stal, kamień) oraz wrażenie, które naturalnie wpasowuje się w ukształtowanie terenu, nadaje mu charakter ekologiczny, dzięki czemu gabiony mogą być stosowane również w obszarach chronionych i parkach narodowych.
 • Nowoczesny i przyjemny wygląd gabionów: najnowsze trendy w dziedzinie ogrodzeń ogrodowych zaczęły wyznaczać właśnie gabiony.
 • Ogrodzenia można wypełnić różnymi, powszechnie dostępnymi gatunkami kamienia. W architekturze ogrodowej kamień od dawna jest jednym z najpiękniejszych elementów dekoracyjnych i niezawodnym materiałem budowlanym.
 • Doskonała izolacja akustyczna odpowiednia dla domów przy głównych drogach, co przyczynia się do zwiększenia prywatności i komfortu mieszkania.
 • Bezobsługowy system gabionowy PREMIUM – zadba sam o siebie.
 • Żywotność co najmniej 50 lat (zwykle 100 lat).
 • Obróbka powierzchniowa cynkiem ogniowym lub farbą RAL: ANTRACYT lub ZIELONY, lub dowolny odcień z wzornika RAL.

Specyfikacja techniczna systemu ogrodzenia PREMIUM


Ogrodzenie gabionowe PREMIUM składa się z paneli o długości 250 cm o zmiennej grubości (od 20 – 40 cm) i zmiennej wysokości (od 40 – 240 cm) w wielokrotności 20 cm. (Uwaga: możemy wyprodukować tylko panele o długości 250 cm do wysokości 200 cm. W przypadku większych wysokości paneli /220 cm i 240 cm/ jego długość wynosi 250 cm złożona z dwóch paneli.). Całkowita długość ogrodzenia PREMIUM będzie mierzona w wielokrotności 5 cm. Panel ogrodzeniowy gabionowy składa się z części ocynkowanych ogniowo. Części są spawane z poziomych profili-U, które są spawane razem z pionowymi prętami stalowymi o średnicy 4 mm, które są oddalone od siebie 5 cm. Profile-U są oddalone od siebie o 20 cm, tworząc oczka o wymiarach 20×5 cm. Ten system łączenia gwarantuje znacznie większą wytrzymałość, co przedłuża żywotność panelu. W skład paneli wchodzą dwa stalowe słupki stabilizujące, stalowe listwy dystansowe oraz komplet śrub i nakrętek montażowych. Możliwość wyboru koloru wykończenia powierzchni farbą proszkową ANTRACYT lub ZIELONY lub dowolny odcień z wzornika RAL.

Cennik słupka gabionowego


kolumna gabionowa
słupek gabionowy

Konfigurator

* Słupek gabionowy zawiera 1 szt. słupek stabilizujący 6×4 cm + listwy dystansowe + uchwyty do słupka stabilizującego.

Parametry

Wysokość: 40-240 cm

Szerokość: 20-40cm

Długość: 20-70cm

Zapytanie o wycenę

Instrukcja montażu PREMIUM

Montaż systemu gabionów PREMIUM jest bardzo prosty. Ponieważ jest to system modułowy wykorzystujący materiał łączący, który jest częścią ogrodzenia, wystarczy podstawowa wiedza konstrukcyjna. W systemie ogrodzeniowym PREMIUM instrukcja montażu jest zawsze częścią dostarczanego ogrodzenia.

Ogrodzenie gabionowe PREMIUM można wypełnić dowolnym trwałym materiałem, takim jak kamień, kora kamienna itp. Ponieważ ogrodzenie gabionowe PREMIUM jest samonośne, spełnia funkcję ogrodzenia nawet bez kamiennego wypełnienia. Zaletą systemu ogrodzeniowego PREMIUM jest jego zmienność, szeroka gama wymiarów oraz możliwość łączenia z innymi elementami ogrodzenia takimi jak wypełnienie drewniane lub oddzielnymi panelami ogrodzeniowymi. Możliwość wyboru koloru wykończenia powierzchni farbą proszkową ANTRACYT lub ZIELONY lub dowolnym odcieniem z wzornika RAL.

  Instrukcja montażu PREMIUM

Prawidłowy układ listew dystansowych

 montaż gabionów premium

Okładziny ścian betonowych systemem gabionowym PREMIUM

Wariant A

Okładziny ścian betonowych systemem gabionowym

Wariant B

okładzina gabionowa

Różnorodne wykorzystanie systemu ogrodzenia PREMIUM


 ogrodzenie gabionowe z bramą ogrodzeniową

Podłączenie licznika energii elektrycznej, gazomierza i bramki wjazdowej

Miejsce na kosze na śmieci z gabionow

Miejsce na kosze na śmieci z ogrodzenia PREMIUM

 ogrodzenie gabionowe z panelami ogrodzeniowymi

Słup gabionowy z niskim murem + wypełnienie części ogrodzeniowej PREMIUM

 ogrodzenie gabionowe z drewnom

Słup gabionowy z niską ścianką + wypełnienie drewniane

 Polish gabionový stĺpik s plotovým panelom słup gabionowy z panelem ogrodzeniowym

Słupek gabionowy PREMIUM + wypełnienie części ogrodzeniowej PREMIUM

gabion z wypełnieniem drewnianym

Kolumna gabionowa PRAKTIK + wypełnienie drewniane

ogrodzenia gabionowe premium na wymiar

Ogrodzenie gabionowe PREMIUM + wypełnienie części ogrodzenia PREMIUM

Ogrodzenie gabionowe PREMIUM + wypełnienie drewniane

Ogrodzenie gabionowe PREMIUM + wypełnienie drewniane

Galeria ogrodzeń gabionowych PREMIUM


 
 
 

© 2024 GabionyLemon.pl | Umieszczanie treści na innych stronach, ich rozpowszechnianie przez prasę i inne media podlega prawu autorskiemu i jest możliwe tylko za pisemną zgodą LEMON trade s.r.o.

Stworzone przez FúúDobre

Bezpieczna płatność

Visa, Maestro, MasterCard, Google Trusted Store