Wysyłka gratis przy zamówieniu koszy / siatek gabionowych powyżej 3 500 zł.

Ogrodzenia z koszy gabionowych

Ogrodzenia z koszy gabionowych

WYSYŁKA GRATIS 

Wysyłka gratis przy zamówieniu koszy gabionowych powyżej 3 500 zł. Więcej informacji: 574 266 630

Ceny ogrodzenia z koszy gabionowych o grubości 30 cm


Ceny są orientacyjne. Jeżeli interesuje Cię dokładna oferta cenowa wraz z wizualizacją 3D, zapraszamy do kontaktu mailowego: sklep@gabionylemon.pl

Ceny ogrodzenia z koszy gabionowych o grubości 30 cm

Konfigurator

Bez pokrywki i kamiennego wypełnienia.

Ceny ogrodzenia z koszy gabionowych o grubości 50 cm


Ceny ogrodzenia z koszy gabionowych o grubości 50 cm

Konfigurator

Bez pokrywki i kamiennego wypełnienia.

Ceny ogrodzenia z koszy gabionowych o grubości 100 cm


Ceny ogrodzenia z koszy gabionowych o grubości 100 cm

Konfigurator

Bez pokrywki i kamiennego wypełnienia.

 

Opis ogrodzenia z koszy gabionowych


Ogrodzenie z koszy gabionowych to najtańsza alternatywa ogrodzenia gabionowego. Jego żywotność wynosi ponad 50 lat. Ceny są orientacyjne. Jeżeli interesuje Cię dokładna oferta cenowa wraz z wizualizacją 3D, zapraszamy do kontaktu mailowego: sklep@gabionylemon.pl

Zaletą koszy gabionowych od firmy GabionyLemon jest ich certyfikowane cynkowe zabezpieczenie powierzchni zatwierdzone przez TSUS (Instytut Techniczno-Badawczy Budownictwa). Kosze gabionowe spawamy z drutu o średnicy 4 mm. Drut jest specjalnie pokryty grubą warstwą wytrzymałego stopu cynku i aluminium - GALFAN - (95% Zn, 5% Al) 350g /1m2. Niezawodnie ochroni Twój gabion przed korozją przez co najmniej 50 lat.

Przy zachowaniu odpowiednich proporcji (grubość1 : wysokość2) i dobrze zagęszczonym podłożu, ogrodzenie z koszy gabionowych nie wymaga słupków stabilizujących ani betonowania w gruncie - montaż takiego ogrodzenia gabionowego jest możliwy metodą suchą, bez betonu i przez cały rok. W przypadku, gdy interesuje Cię gabion, który nie spełnia tych proporcji (np. grubość 30 cm, wysokość 150 cm), konieczne jest zabetonowanie słupków stabilizujących w gruncie (lub zakotwienie słupków do betonowej podstawy za pomocą kotew i śrub). Zalecamy, aby przy montażu takiego ogrodzenia zawsze konsultować się ze specjalistą.

Jeżeli kosze gabionowe są układane obok siebie, to cena kosza będzie zmniejszona o cenę ściany bocznej gabionu tworzonej przez ścianę boczną sąsiedniego gabionu. Gdy pojedyncze kosze są ułożone na sobie, dno górnego gabionu tworzy pokrywę dolnego gabionu. Przed zakupem zalecamy zapoznanie się z instrukcją montażu ogrodzenia z koszy gabionowych oraz najczęstszymi błędami przy montażu gabionów. Nie zapominajmy o rozdziale poświęconym kamieniom do gabionów, gdzie dowiemy się wszystkiego na temat wyboru odpowiedniego kamienia do gabionu oraz różnic pomiędzy poszczególnymi rozmiarami oczek - 10×10 cm, 10x5 cm, 10×2,5 cm.

 

Galeria nowoczesnych ogrodzeń z koszy gabionowych

 

 

 

 

 

© 2023 GabionyLemon.pl | Umieszczanie treści na innych stronach, ich rozpowszechnianie przez prasę i inne media podlega prawu autorskiemu i jest możliwe tylko za pisemną zgodą LEMON trade s.r.o.

Stworzone przez FúúDobre

Bezpieczna płatność

Visa, Maestro, MasterCard, Google Trusted Store