gabiony lemon pl

O NAS 


Nasza firma Gabiony Lemon - LEMON trade s.r.o. (sp. z o.o.), ma siedzibę w pięknym miejscu na północy Słowacji, w Nižnej na Orawie. Jesteśmy jednymi z pierwszych prawdziwych producentów konstrukcji gabionowych na Słowacji. Firma LEMON trade s.r.o. może poszczycić się długą historią. Naszą działalność rozpoczęliśmy już w 1997 roku pod nazwą Milan Lemon – CLIENT CAR. W 2007 roku zaczęliśmy produkować siatki i kosze gabionowe. W związku z tym, że wciąż rozrastaliśmy się i rozwijaliśmy w 2017 roku przekształciliśmy się z osoby fizycznej w osobę prawną Lemon trade, s.r.o. W trakcie naszej działalności na rynku stopniowo stawaliśmy się liderami w dziedzinie produkcji spawanych systemów gabionowych. Dzięki solidnej i uczciwej pracy staliśmy się największym producentem spawanych systemów gabionowych na Słowacji. W naszej ofercie mamy same siatki gabionowe, a także kompletne kosze gabionowe ze wszystkimi elementami łączącymi. Za pomocą gabionów można w różny sposób zagospodarować teren lub wykonać elementy dekoracyjne w ogrodach, parkach i przestrzeniach publicznych. Gabiony coraz częściej są wykorzystywane do zagospodarowywania i wzmacniania brzegów cieków wodnych lub skarp przy drogach szybkiego ruchu i autostradach.

W 2008 roku w związku z zainteresowaniem naszych klientów zaczęliśmy produkować gabionowe systemy ogrodzeniowe PREMIUM i PRAKTIK, które są chętnie stosowanym rozwiązaniem jako ogrodzenia domów prywatnych. Sprzedaż naszych wyrobów rozszerzyliśmy na sąsiednie kraje (Czechy, Polskę,Węgry i Austrię). Nasza firma współpracuje także z czołowymi hurtownikami, a ich zainteresowanie naszymi produktami jest dla nas bardzo ważne. Nieustannie śledzimy nowoczesne trendy w dziedzinie produkcji i sprzedaży koszy oraz ogrodzeń gabionowych. Wciąż staramy się być w czołówce, kształcić naszych pracowników i udoskonalać produkcję. Te umiejętności i doświadczenia przekładamy na jakość wyrobów, ceny i szybkość dostarczania towaru, chcąc w jak największym stopniu zaspokoić potrzeby klientów. Oferujemy również szeroki wybór dobrej jakości kamienia naturalnego (kamień naturalny można kupić w naszym sklepie stacjonarnym w Nižnej na Orawie lub zamówić przez stronę internetową prirodnekamene.sk). Przy produkcji są zatrudnieni nasi stali i wieloletni pracownicy, przeszkoleni na najwyższym poziomie. Zawsze staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i nieustannie poprawiamy jakość naszych usług. Pozytywny odzew ze strony naszych klientów daje nam siłę, by wciąż się rozwijać w branży gabionowej. Nasi pracownicy są zawsze do Państwa dyspozycji i chętnie udzielą profesjonalnych porad (ocena statyki, opracowanie trójwymiarowego modelu muru oporowego lub ogrodzenia gabionowego, pomoc przy wyborze odpowiedniej frakcji kamienia lub wyborze najbliższego kamieniołomu w Państwa okolicy).

15

lat produkowania i projektowania gabionów

60

pracowników firmy LEMON trade s.r.o.

3 200

m produkowanych ogrodzeń gabionowych miesięcznie

296 263

m² sieci gabionowych sprzedawanych rocznie

Dlaczego właśnie my?


 
Jakość i wyjątkowość

Jakość i wyjątkowość

Słowacki producent gabionów

Słowacki producent

Wizualizacja 3D gabionow

Wizualizacja 3D

Szybka dostawa gabionow

Szybka dostawa

super Obsługa klienta

Obsługa klienta

 
 • Jesteśmy PRAWDZIWYMI producentami konstrukcji gabionowych oraz gabionowych systemów ogrodzeniowych.
 • Nasz cykl produkcyjny uzyskał certyfikację TSUS (Technický a Skúšobný Ústav Stavebný – Budowlany Instytut Techniczny i Doświadczalny).
 • Jako producenci staramy się być dostępni cenowo dla każdego klienta.
 • Doświadczenie zawodowe, wiedzę i umiejętności zdobyliśmy podczas 15-LETNIEJ PRAKTYKI w dziedzinie sprzedaży i wyrobu systemów gabionowych.
 • Zapewniamy profesjonalne DORADZTWO.
 • Mamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu gabionowych murów oporowych.
 • Możemy przygotować trójwymiarowe wizualizacje wybranych przez Państwa murów oraz ogrodzeń gabionowych.
 • Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące montażu.
 • Oferujemy możliwość uzyskania INDYWIDUALNEJ ZNIŻKI zależnej od wielkości zamówienia.
 • Przy zamówieniu koszy gabionowych powyżej 3500 zł zapewniamy BEZPŁATNY dowóz towaru.
 • Kosze i siatki gabionowe posiadamy na składzie, dzięki czemu istnieje MOŻLIWOŚĆ NATYCHMIASTOWEGO ODBIORU.
 • CODZIENNE DOSTAWY naszego towaru na terenie całej Republiki Słowackiej, Republiki Czeskiej i Polski. 
 • Mamy własny SALON EKSPOZYCYJNY, w którym można obejrzeć oferowane produkty.
 • Oferujemy możliwość odwiedzenia nas i obejrzenia naszej produkcji.
 • Chętnie doradzimy przy wyborze odpowiedniego kamienia do gabionu zależnego od wielkości frakcji i preferowanej kolorystyki.
 • Wyliczymy dla Państwa konkretną ilość kamienia potrzebną do zamówionego gabionu.

WSPIERAMY


Wspieramy program społeczny Akademii piłkarskiej FK Nižná

„Sukces nie ma nic wspólnego z tym, ile zdobędziesz i osiągniesz dla siebie. Chodzi o to, co robisz dla innych ”- Danny Thomas

gabiony lemon akademia 1

Dlaczego to robimy?

Jesteśmy dumni, że zostaliśmy generalnym sponsorem akademii piłkarskiej FK Nižná na Orawie.

Jednym z celów akademii piłkarskiej jest całoroczne wspieranie edukacji młodych talentów z Orawy i okolic. Zdajemy sobie sprawę, że wiele uzdolnionych dzieci pochodzi z rodzin słabszych społecznie. Z tego powodu stworzyliśmy program socjalny, który zapewni, że wszystkie dzieci bez wyjątku będą mogły w pełni korzystać z udogodnień akademii piłkarskiej. Nasza firma postanowiła przez cały rok finansować składki członkowskie dzieci z rodzin słabszych społecznie.

„Życie przez sport jest piękne, ale wyciąganie pomocnej dłoni jest jeszcze piękniejsze”.

Nasze inne produkty

Gabiony obudziły w nas chęć poświęcenia się innym działaniom w dziedzinie DOMÓW i OGRODÓW, dzięki czemu od wielu lat oferujemy Państwu wysokiej jakości DOMKI OGRODOWE, DOMKI TURYSTYCZNE, ALTANY, KAMIEŃ NATURALNY, DRZWI WEJŚCIOWE, DESKI ELEWACYJNE w najlepszych cenach na rynku. Zainspiruj się ciekawymi pomysłami i wybierz odpowiedni produkt dla swojego domu lub ogrodu z naszego portfolio produktów.
zahradne chatky a altánky
tatranský profil
vchodové dvere
prirodne kamene

© 2022 GabionyLemon.pl | Umieszczanie treści na innych stronach, ich rozpowszechnianie przez prasę i inne media podlega prawu autorskiemu i jest możliwe tylko za pisemną zgodą LEMON trade s.r.o.

Stworzone przez FúúDobre

Bezpieczna płatność

Visa, Maestro, MasterCard, Google Trusted Store