gabiony lemon pl

O NAS Historia
"Nasza firma Gabiony Lemon – LEMON trade, s.r.o. znajduje się w pięknej części północnej Słowacji, w miejscowości Nižná na Orawie. Jesteśmy jednym z historycznie pierwszych prawdziwych producentów konstrukcji gabionowych na Słowacji. Firma LEMON trade, s.r.o. jest firmą rodzinną z bogatą historią. Naszą działalność rozpoczęliśmy już w 1997 roku pod nazwą Milan Lemon – CLIENT CAR. W ciągu kilku lat zaczęliśmy sprzedawać ogrodowe, altany, profil tatrzański, drzwi wejściowe i kamień naturalny. To właśnie dzięki kamieniowi naturalnemu w 2005 roku poznaliśmy się z gabionami. Już 2 lata później rozpoczęliśmy własną produkcję siatek gabionowych, koszy gabionowych i paneli ogrodzeniowych. W 2008 roku, na podstawie wymagań naszych klientów, rozpoczęliśmy produkcję gabionowych systemów ogrodzeniowych PREMIUM i PRAKTIK, które cieszą się dużą popularnością przy budowie ogrodzeń domów rodzinnych." – wspomina założyciel i obecny właściciel firmy Lemon trade s.r.o., pan Milan Lemon.

Rozwój
Na podstawie ciągłego wzrostu i rozwoju w 2017 roku nasza firma została przekształcona z osoby fizycznej na podmiot prawny LEMON trade, s.r.o. Z małego przedsiębiorstwa na Orawie staliśmy się jednym z największych producentów spawanych ogrodzeń gabionowych, koszy, siatek i donic na Słowacji z 3000m2 hal produkcyjnych, 60 pracownikami i tysiącami zadowolonych klientów.

Ekspansja – nowe rynki
Rozszerzyliśmy sprzedaż naszych produktów na kraje sąsiednie – Czechy, Polskę, Węgry i Austrię. Współpracujemy z dużymi odbiorcami hurtowymi, których zainteresowanie naszymi produktami ogromnie sobie cenimy.

Współczesność
Prace produkcyjne wykonują nasi stali i wieloletni pracownicy, przeszkoleni na najwyższym poziomie, mogący pochwalić się ponad 17-letnim doświadczeniem w dziedzinie gabionów. Stale śledzimy nowe nowoczesne trendy w produkcji i sprzedaży konstrukcji gabionowych i systemów ogrodzeniowych. Zawsze staramy się iść do przodu i ulepszać naszą produkcję i sprzedaż. Dzięki zaawansowanej technologii produkcji spełniającej międzynarodowe normy ekologiczne i fachowemu personelowi staliśmy się przodującym producentem gabionów na Słowacji. Tę wiedzę i doświadczenie stosujemy w obszarze jakości produktów, cen i szybkości dostaw, aby w jak największym stopniu zaspokoić potrzeby wszystkich naszych klientów.

Nasi pracownicy zawsze służą każdemu fachową poradą (dobór odpowiedniego systemu gabionowego do ogrodu, ocena statyki, przygotowanie projektu 3D muru oporowego lub ogrodzenia gabionowego, pomoc w doborze odpowiedniej frakcji, pomoc w wyborze odpowiedniej firmy montażowej do wzniesienia gabionów).

Nasza Wizja
Pozytywne opinie naszych klientów dają nam siłę do ciągłego podążania do przodu i rozwoju. Wykorzystując naszą obecną strukturę, dążymy do otwarcia się na inne rynki zagraniczne i wzbogacenia naszej oferty o nowe produkty. Poprzez poszukiwanie i wprowadzanie nowych technologii produkcji oraz stałe utrzymywanie wysokiej jakości naszych produktów, dążymy do zdobycia przodującej pozycji w branży i tym samym realizacji naszej wieloletniej wizji.

17

lat produkowania i projektowania gabionów

60

pracowników firmy LEMON trade s.r.o.

3 200

m produkowanych ogrodzeń gabionowych miesięcznie

296 263

m² sieci gabionowych sprzedawanych rocznie

Dlaczego właśnie my?


 
Jakość i wyjątkowość

Jakość i wyjątkowość

Słowacki producent gabionów

Słowacki producent

Wizualizacja 3D gabionow

Wizualizacja 3D

Szybka dostawa gabionow

Szybka dostawa

super Obsługa klienta

Obsługa klienta

 
 • Jesteśmy PRAWDZIWYMI producentami konstrukcji gabionowych oraz gabionowych systemów ogrodzeniowych.
 • Nasz cykl produkcyjny uzyskał certyfikację TSUS (Technický a Skúšobný Ústav Stavebný – Budowlany Instytut Techniczny i Doświadczalny).
 • Jako producenci staramy się być dostępni cenowo dla każdego klienta.
 • Doświadczenie zawodowe, wiedzę i umiejętności zdobyliśmy podczas 17-LETNIEJ PRAKTYKI w dziedzinie sprzedaży i wyrobu systemów gabionowych.
 • Zapewniamy profesjonalne DORADZTWO.
 • Mamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu gabionowych murów oporowych.
 • Możemy przygotować trójwymiarowe wizualizacje wybranych przez Państwa murów oraz ogrodzeń gabionowych.
 • Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące montażu.
 • Oferujemy możliwość uzyskania INDYWIDUALNEJ ZNIŻKI zależnej od wielkości zamówienia.
 • Przy zamówieniu koszy gabionowych powyżej 3500 zł zapewniamy BEZPŁATNY dowóz towaru.
 • Kosze i siatki gabionowe posiadamy na składzie, dzięki czemu istnieje MOŻLIWOŚĆ NATYCHMIASTOWEGO ODBIORU.
 • CODZIENNE DOSTAWY naszego towaru na terenie całej Republiki Słowackiej, Republiki Czeskiej i Polski. 
 • Mamy własny SALON EKSPOZYCYJNY, w którym można obejrzeć oferowane produkty.
 • Oferujemy możliwość odwiedzenia nas i obejrzenia naszej produkcji.
 • Chętnie doradzimy przy wyborze odpowiedniego kamienia do gabionu zależnego od wielkości frakcji i preferowanej kolorystyki.
 • Wyliczymy dla Państwa konkretną ilość kamienia potrzebną do zamówionego gabionu.

Widea biznesowe


WSPIERAMY


Wspieramy program społeczny Akademii piłkarskiej FK Nižná

„Sukces nie ma nic wspólnego z tym, ile zdobędziesz i osiągniesz dla siebie. Chodzi o to, co robisz dla innych ”- Danny Thomas

gabiony lemon akademia 1

Dlaczego to robimy?

Jesteśmy dumni, że zostaliśmy generalnym sponsorem akademii piłkarskiej FK Nižná na Orawie.

Jednym z celów akademii piłkarskiej jest całoroczne wspieranie edukacji młodych talentów z Orawy i okolic. Zdajemy sobie sprawę, że wiele uzdolnionych dzieci pochodzi z rodzin słabszych społecznie. Z tego powodu stworzyliśmy program socjalny, który zapewni, że wszystkie dzieci bez wyjątku będą mogły w pełni korzystać z udogodnień akademii piłkarskiej. Nasza firma postanowiła przez cały rok finansować składki członkowskie dzieci z rodzin słabszych społecznie.

„Życie przez sport jest piękne, ale wyciąganie pomocnej dłoni jest jeszcze piękniejsze”.

Nasze inne produkty

Gabiony obudziły w nas chęć poświęcenia się innym działaniom w dziedzinie DOMÓW i OGRODÓW, dzięki czemu od wielu lat oferujemy Państwu wysokiej jakości DOMKI OGRODOWE, DOMKI TURYSTYCZNE, ALTANY, DRZWI WEJŚCIOWE w najlepszych cenach na rynku. Zainspiruj się ciekawymi pomysłami i wybierz odpowiedni produkt dla swojego domu lub ogrodu z naszego portfolio produktów.
zahradne chatky a altánky
ploty lemon
vchodové dvere
 
 

© 2024 GabionyLemon.pl | Umieszczanie treści na innych stronach, ich rozpowszechnianie przez prasę i inne media podlega prawu autorskiemu i jest możliwe tylko za pisemną zgodą LEMON trade s.r.o.

Stworzone przez FúúDobre

Bezpieczna płatność

Visa, Maestro, MasterCard, Google Trusted Store