Studnia gabionowa lub gabion wokół studni


gabion dobrze okrągły
kwadratowa studnia gabionowa
studnię i gabiony do zbierania wody deszczowej

Czy masz w ogrodzie studnię, której wygląd nie jest idealny? Chciałbyś ją upiększyć lub ukryć, aby nie przeszkadzała w Twoim ogrodzie? Rozwiązaniem są gabiony - stalowe konstrukcje wypełnione kamieniem, z których montażem poradzi sobie mniej doświadczony rzemieślnik. 

Nasza firma GABIONY LEMON oferuje 3 sposoby na przykrycie studni gabionami:

1. Siatki gabionowe 

Za pomocą siatki gabionowej lub kilku siatek gabionowych połączonych ze sobą za pomocą klipsów / spiral, tworzysz łuk, który "owijasz" wokół studni. Ta metoda jest odpowiednia, jeśli masz betonową studnię wyniesioną ponad powierzchnię ziemi i szukasz najtańszego rozwiązania. Gabiony należy wygiąć w pożądany łuk i ustawić w odległości co najmniej 10 cm od studni, aby mieć gdzie ułożyć kamienie. Konstrukcję gabionową mocuje się do studni za pomocą betonowych kotew z oczkiem. Należy upewnić się, że oczka siatki gabionowej mają odpowiedni rozmiar dla frakcji kamieni - oczka muszą być większe niż frakcja kamieni.

siatka gabionowa wyłożenie studni siatką gabionową

Kupię siatki gabionowe →

Sprzedam klipsy/spirale gabionowe →

2. Okładziny gabionowe Premium

Jeśli szukasz wygodniejszego rozwiązania, którego nie będziesz musiał samodzielnie wyginać i które zostanie wykonane na miarę, wybierz okładzinę gabionową Premium. Jest to jednostronna konstrukcja gabionowa, która jest zakotwiczona w istniejącej betonowej ścianie za pomocą specjalnych przekładek w betonie. Konstrukcja ta jest wykonywana zgodnie ze specyfikacją klienta w długościach 5 cm i wysokościach 20 cm. Grubość - zewnętrzna odległość między betonową ścianą studni a panelem gabionowym Premium jest opcjonalnym wymiarem - 12,5 cm; 17,5 cm; 22,5 cm. Rozmiar oczek wynosi 20x5 cm. Łuk jest tworzony przez wykonanie n-kątów. Jeśli jesteś zainteresowany tego typu gabionem, napisz do nas niezbędne wymiary i rysunek w mailu - sklep@gabionylemon.pl lub skontaktuj się z nami telefonicznie - +48 574 266 630

wyłożenie ściany betonowej gabionem ściana gabionowa

3. Ogrodzenie gabionowe Premium

Jeśli nie posiadasz studni wyniesionej ponad powierzchnię gruntu i potrzebujesz wykonać dla niej naziemne "ściany", zalecamy wybór ogrodzenia gabionowego Premium. Konstrukcja ta jest wykonywana zgodnie ze specyfikacją klienta przy długości 5 cm i wysokości 20 cm. Grubość ścianki takiego muru gabionowego wynosi 20-40 cm. Rozmiar oczek to 20x5cm. Łuk jest tworzony przez wykonanie n-kątów. Jeśli jesteś zainteresowany tego typu gabionem, napisz do nas niezbędne wymiary i rysunek w mailu - sklep@gabionylemon.pl lub skontaktuj się z nami telefonicznie - +48 574 266 630

projekt wyłożenia studni gabionem ściana gabionowa

© 2024 GabionyLemon.pl | Umieszczanie treści na innych stronach, ich rozpowszechnianie przez prasę i inne media podlega prawu autorskiemu i jest możliwe tylko za pisemną zgodą LEMON trade s.r.o.

Stworzone przez FúúDobre

Bezpieczna płatność

Visa, Maestro, MasterCard, Google Trusted Store